Blogist

Luuleleid on Tartu Linnaraamatukogu projekt, mille käigus tahame tuua luulet lugejaile lähemale. Valime välja meile meeldinud luuletusi, et nende kaudu tutvustada või meelde tuletada luuletajaid ja luulekogusid. Luueleiu luuletusi leiate nüüd meie blogist ja eestikeelse ilukirjanduse saalist. Projekti toetab Mart Velsker.

Kontaktinfo: tiina.sulg(ät)luts.ee

Luuleleiu kohta ajakirjanduses:
Eesti Päevaleht 3. mai 2008 (lugeja kommentaar): Mahamagatud häid luuletajaid on teisigi. Hiljuti läksin Tartu Linnaraamatukogu kodukale, võtsin sealt avastatud “luuleleidude” (see on rubriik, kus on vähetuntud, aga väga häid luuletusi) jälil raamatud ka välja. Ja tõesti! Elamusi tuli! Tõelisi. sest seal on tõeliste luuletajate luulet!

 

9 thoughts on “Blogist

  1. Hei-hei! Mina pöödun teie poole ühe palvega. Nimelt lugesin kord kuskilt üht luuletust. Meelde ei jätnud ja üles ei kirjutanud, ent hinge jäi küll. Asi seesugune, et olen üritanud seda uuesti üles leida, ent tulutult. Seda mäletan, et pealkiri oli teosel “Koduigatsus” ja autor oli keegi eestlanna. Millegipärast on ka meelde jäänud nimi ‘Laur’. Ehk kirjaniku perenimi? Tänan ette ära, kui keegi mind aidata oskab ! :)

  2. Tere!
    Mulle tohutult meeldib siin aeg-ajalt käia ja häid luuletusi lugeda. Ehk avaldate ka sooviluulet? Nimelt tuli hiljuti meelde Betti Alveri “Naaber”, kuid ei leia seda kusagilt internetist. Kahjuks pole võimalik ka raaatukogust seda raamatut otsima minna.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s